Aktuality

 
 

Sraz táborníků

V pondělí ráno se na Vás budeme těšit v Hlavní budově Střední školy Kostka. Vchod do naší táborové ,,základny" je zezadu budovy, viz. foto:) a také můžete sledovat šipky z parkoviště:)

Na kopci s olympionikem

Toulky lyžaře Martina Vráblíka po svazích, super video a v pozadí naše děti

Předškoláci jsou již pokročilí lyžaři. Pokud je to alespoň trochu možné vyrážíme dopoledne na lyžařské svahy i v rámci školky. Jednoho krásného slunečného dne jsme se potkaly na kopci s olympionikem a lyžařem Martinem Vráblíkem. Na záběrech ve videu jsou zachyceny i naše děti. Ke shlédnutí možno zde.

 

Ten umí to a ten zas tohle

Návštěva chemické laboratoře

V rámci měsíce povolání, jsme navštívilly novou chemickou laboratoř střední školy Kostka. Děti mohly pozorovat a vyzkoušet jednoduché chemické pokusy, poskládat si svou vlastní chemickou sloučeninu a předevší mse zábavnou formou dozvěděly o tom, co vlastně takový chemik dělát. Video z návštěvy ke shlédnutí zde.

Lyžařské závody

Tradiční zakončení lyžařské sezóny

V neděli 19. března jsme zakončily zimní lyžařskou sezónu. Lyžařských závodů ve skiareálu Kyčerka se zůčastnilo 37 závodníků v kategoriích: chlapci, děvčata, maminky, tatínkové a absolventi. Video z letošních závodů ke shlédnutí zde. Fotogalerie je již připravena ke shlédnutí tady. 

Provoz o letních prázdninách

Po dobu letních prázdnin bude provoz mateřské školy od 7.00 do 15.00 h.

 

2. – 4. 7.         provoz ve třídě Kostiček

9. – 13. 7.       provoz ve třídě Sluníček

16. – 20. 7.    provoz ve třídě Sluníček

23.7. – 3. 8.   MŠ zcela uzavřena

6. – 10. 8.       provoz ve třídě Kostiček

13. – 17. 8.    provoz ve třídě Kostiček

20. – 24. 8.    provoz ve třídě Kostiček

27. – 31. 8.    provoz v obou třídách

 

Letní příměstský tábor

Hudebně pohybový tábor pro předškolní děti z řad veřejnosti

Zápis do mateřské školy

Aktuální informace k zápisu do MŠ

Zápis do naší mateřské školy probíhá průběžně během celého roku. Přihlášku lze stáhnout na tomto odkazu , popřípadě využíjte kontaktní formulář v záhlaví stránky. Aktuálně máme ještě pro školní rok 2018/2019 několik volných míst.

,,Se školičkou za písničkou"

Na Kostce se soutěžilo ve zpěvu

Včera v dopoledních hodinách proběhla pěvecká soutěž malých zpěváčků ,,Se školičkou za písničkou". Sálem auly se rozezněly tóny písniček a hlásků dětí z naší školky Kostka, MŠ Sychrov, Luh a Na Kopečku. Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravách i na akci samotné. Také děkujeme Více ve fotogalerii.

Dny otevřených dveří

Srdečně všechny zveme na prohlídku naší nové budovy

Zajímá Vás, jak to u nás ve školce vypadá? přijďte to zjistit. Ve dnech 9. a 10. 2. máme dny otevřených dveří:)

Čtvrt století Kostka školy

Kostka škola otevírá další pavilon

Pětadvacítka je fakt náročná oslava, která stále nekončí. Píše o nás Jalovec, a my vás znovu všechny zveme na jedinečnou prohlídku nového pavilonu. 

Reportáž z otevření budovy C

V pátek 9. 2. 2018 jsme oficiálně otevřeli novou budovu

Pod tímto odkazem: https://www.youtube.com/watch?v=sKZ3h8wfF5s naleznete reportáž z pátečního slavnostního otevření nové budovy. Žurnalisté Střední školy Kostka vyzpovídali nejen pana ředitele, ale také se s kamerou podívali do tříd, laboratoří, tělocvičny a internátních pokojů. Pojďte dál, jste vítáni. Celý záznam ze slavnostního zahájení včetně vystoupení dětí z naší školky naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=FE1JWLMNDlw

Jak to vidí studentky

Úvod do studia praxe

Studentky 1. ročníku předškolní pedagogiky navštívily mateřskou školu v rámci úvodu do studia pedagogiky. Dvoudenní exkurze se skládala z náslechové hodiny a debaty s paní učitelkou MŠ. Své postřehy a dojmy sepsaly v reportáži: http://kostka-skola.cz/uvod-do-studia-praxe.

 
Následující
 
 

Copyright 2017 Střední škola Kostka s.r.o.